• ULTRA-MED Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją: ·sprzętu medycznego ·materiałów medycznych i rehabilitacyjnych ·narzędzi chirurgicznych
  • ULTRA-MED Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją: ·sprzętu medycznego ·materiałów medycznych i rehabilitacyjnych ·narzędzi chirurgicznych

Oferta

Nasza oferta

Oferta Ultra-Med Sp. z o.o. skierowana jest do placówek służby zdrowia, zakładów opiekuńczo-leczniczych, domów pomocy społecznej, przychodni rodzinnych, gabinetów lekarskich, gabinetów weterynaryjnych, sklepów oraz lekarzy i pacjentów.

ZOBACZ WIĘCEJ

Referencje

Referencje Ultra-Med

Dzięki długoletniej działalności, szerokim kontaktom handlowym oraz kompetentnym pracownikom Firma Ultra-Med Sp. z o.o. zdobyła głębokie zaufanie swoich klientów, czego wyrazem są listy referencyjne, potwierdzające zadowolenie ze współpracy.

ZOBACZ WIĘCEJ

Sklep internetowy

Sklep internetowy Ultra-Med

W celu zapoznania się z pełną gamą produktów oferowanych przez Firmę Ultra-Med Sp. z o.o. oraz dokonania udanych zakupów serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

ZOBACZ WIĘCEJ

Wkładki ortopedyczne

Stopy są fundamentem każdego człowieka. Eksploatowane każdego dnia narażone są na działanie wielu czynników, w wyniku czego zmienia się ich kształt, długość palców, a nawet wydolność mięśni. Wiele osób ma problemy ze stopami i żadne buty nie są w stanie pomóc, ponieważ każda stopa jest inna i potrzebuje indywidualnego rozwiązania. Wkładki ortopedyczne mają za zadanie ustawić stopy, kolana, biodra w pozycji prawidłowej, zmniejszyć bolesność, odciążyć miejsca najbardziej przeciążone, a także stworzyć komfort i wygodę chodzenia. Stosując wkładki ortopedyczne, chronisz stawy, kolana, biodra i kręgosłup. Zadbaj więc o prawidłowe ustawienie całego organizmu!

Sposób działania wkładek ortopedycznych

Idealnie dopasowane wkładki ortopedyczne zawsze tworzone są indywidualnie pod konkretną osobę. Poprawnie zaprojektowana wkładka oddziałuje swoja formą na spodnią powierzchnię stopy, eliminując przyczynę dysproporcji między jej wydolnością a obciążeniem. Wkładki nie leczą wady lecz zapobiegają postępowi zmian chorobowych i utrzymują sprawność stóp poprzez korekcję wady i prawidłowe rozmieszczenie nacisków na spodnią część stóp.

Użytkowanie wkładek ortopedycznych

Na początku stosowania wkładek ortopedycznych bardzo często, przyzwyczajone do nieprawidłowego ustawienia stopy, reagują na zmiany bólem czy dyskomfortem. W związku z tym zaleca się stopniowe wydłużanie czasu użytkowania wkładek przez pierwsze 2-3 tygodnie stosowania, w celu zminimalizowania dolegliwości. Jeżeli niedogodności wynikające z użytkowanie wkładek nie ustąpią, konieczne jest wykonanie ponownej, nieodpłatnej korekcji wkładek.

Komputerowa diagnostyka stóp

Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce stosującą innowatorską, zaawansowaną technologię do badań stóp MEDILOGIC. Więcej w zakładce KOMPUTEROWA DIAGNOSTYKA STÓP

Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Biuro

Biuro handlowe, sprzedaż hurtowa i adres korespondencyjny

ul. Juliusza Kossaka 49
20-358 Lublin
tel./fax 81 743 90 94-96
e-mail: handel@ultra-med.pl

NIP: 712-10-01-893
REGON: 432603161

Nr KRS 0000148693,
Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku,
VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego

Adresy naszych sklepów znajdziesz w zakładce SKLEPY